You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Büyüleyici bir organizasyonla dünya evine girmek isteyen çiftleri Bahçe Sarıhan’a davet ediyoruz.

Doğa içinde şehrin gürültüsünden uzak bir adreste keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Bahçe Sarıhan olarak Nevşehir Ürgüp’te faaliyet gösteriyor, çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Profesyonel ve özel günlerin değerini bilen bir ekip olduğumuzdan dolayı memnuniyetiniz için titizlikle çalışıyoruz. Nevşehir´in en büyük kır düğünü mekânı olarak unutulmaz bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz.

Mutluluk size de artık çok yakın..

Düğün dışında ev sahipliği yaptığımız organizasyonlardan bahsedecek olursak; evlilik yolunda ilk adımınız olan nişan organizasyonu, kına ve bekârlığa veda partileri, sünnet, nikâh sonrası aile yemeği, kurumsal etkinlik ve davetlerinizde sizi yalnız bırakmıyor, keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Sizleri en iyi şekilde ağırlamak bizim için bir onurdur..

2000 Kişilik Kapasite.!

Davet alanımız oldukça geniş olduğundan dolayı 2000 kişilik kapasiteli organizasyonlara bile ev sahipliği yapabiliyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak 10’ar kişilik sandalye ve yuvarlak masaları geniş aralıklarla konumlandırıyor, herkesin rahat etmesini sağlıyoruz.

  • Bahçe Sarıhan

Ücretsiz Teklif Al.!

Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak ana sayfada bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilir, organizasyon detaylarımız ve fiyatlarımız hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

  • Bahçe Sarıhan

Rezervasyon
Bilgi & Teklif Al

Düğün tarihleriniz, temanız ve diğer hususlar hakkında mümkün olduğunca çok ayrıntı paylaşın. Mesajınızı aldıktan hemen sonra size geri bildirimde bulunacağız!